Kolejne ważne 3pkt na King Power  Stadium!

Leicester City zbliżyło się do uciekających przed spadkiem i już tylko 3pkt potrzebuje aby wydostać się ze strefy spadkowej, jeśli w następnej kolejce drużyny z dolnej tabeli przegrają swoje spotkania a Lester wygra ze Stoke.

Dla nie oglądających spotkania statystyki pokazują na wyrównany i ciężki mecz ale w rzeczywistości taki nie był! To gospodarze od samego początku prowadzili gre i stworzyli sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych z czego udało się trafić tylko jedną, którą pod koniec 1 połowy z pół-woleja strzelił Paul Konchesky.

Druga połowa to już prowadzenie gry przez przyjezdnych i bronienie wyniku przez Lester ale bardzo skutecznie! Bowiem przez całą 2 połowę Aston Villa oddała tylko 1 celny strzał na bramkę co pokazuje bardzo dobrą gre w defensywie.

Statystyki Aston villa

Wywalczone 3 pkt potwierdzają ze Lisy wracają do gry i tylko czekać na Schwarzer’a i Kramić’a (który oglądał mecz z trybun czekając na pozwolenie o gre w klubie) którzy miejmy nadzieje dodadzą skrzydeł zespołowi i godnie pozostaniemy w Premier League.