Ponad 30 tysięcy zebranych fanów Leicesteru City mogło na King Power Stadium zaśpiewać „We Are The Champions” po tym jak Wes Morgan podniósł zwycięskie trofeum mistrza Sky Bet Championship. Na stadionie panowała miła atmosfera, zwycięstwo uczczono fajerwerkami, szampanami a wszyscy wspólnie świętowali mistrzostwo i co najważniejsze awans od Premier League. Na trybunach widać było wiele banerów a na nich podziękowania dla piłkarzy oraz trenera za tak wspaniały sezon, niosący za sobą wiele rekordów klubowych.

Kapitan drużyny powiedział, że to znakomite uczucie unieść trofeum, cieszy nas zdobycia tylu punktów. Dziękujemy trenerowi oraz właścicielom za stworzenie tak wspaniałej atmosfery wśród graczy i na trybunach.

Na trybunach były mieszane uczucia, kibice Lisów cieszyli się ze zwycięstwa, natomiast kibice Doncaster byli zrozpaczeni po tym jak ich klub spadł do niższej klasy rozgrywek. Już 5 maja drużynę Leicesteru czeka przejazd autobusem przez miasto i dalsze świętowanie dobytego trofeum, wszyscy kibice czekają już na ten wspaniały dzień.