W drugim meczu towarzyskim Leicester City pokonał Walsall 3:2. Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla Lisów, w 7 minucie na prowadzenie wyprowadził nas Wes Morgan, w 26 minucie David Nugent podwyższył na 2:0, wszystko wydawało się że to spotkanie będzie do końca pod kontrolą, jednak tuż przed przerwą Manset zdobył bramkę kontaktową. Po zmianie stron w 49 minucie Grimes wyrównał na 2:2 i taki wynik utrzymywał się do 87 minuty, kiedy to Drinkwater zdobył zwycięskiego gola dla Leicesteru, była to przepiękna bramka zdobyta zza pola karnego. Bramkę można zobacyzć poniżej.

W bramce Leicesteru przez całe spotkanie zobaczyliśmy nowego bramkarza, którym jest Ben Hamer, w 68 minucie na boisku pojawił się nowy napastnik Ulloa, jednak zawodnik nie zdołał strzelić żadnego gola. Już za dwa dni Lisy zmierzą się towarzysko z Preston North End.

Walsall – Leicester City 2:3 (1:2)
0-1 Morgan (7)
0-2 Nugent (26)
1-2 Manset (45)
2-2 Grimes (49)
2-3 Drinkwater (87)