Inne priorytety …


Spotkanie 21 kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Leicester City a Aston Villą, odbędzie się 10 stycznia (sobota) o godzinie 16:00 na King Power Stadium. Lisy zajmują ostatnie miejsce w tabeli, natomiast ich rywal, The Villans znajdują się w środku tabeli mając pięciopunktową przewagę nad strefą spadkową.

Gospodarze spotkania po wygranym meczu w FA Cup nad Newcastle United znów skupiają się na walce o ligowe punkty. Dla kibiców z Lester zaświeciło jednak niedawno słońce – ich ulubieńcy nie przegrali bowiem żadnego z trzech ostatnich spotkań. Zawodnicy z King Power Stadium wygrali wyjazdowy mecz z Hull City , zremisowali w wyjazdowym spotkaniu z Liverpoolem oraz awansowali do kolejnej rundy w FA Cup.

Piłkarze Aston Villa udają się do Leicester z zamiarem 3-punktowej zdobyczy. The Villans w 5 ostatnich ligowych meczach zdobyli raptem 3 punkty. Zawodnicy zanotowali 2 porażki i 3 remisy, z czego dwa były bezbramkowe. W ostatni weekend natomiast zespół ten zapewnił sobie awans do kolejnej rundy FA Cup, pokonując Blackpool FC 1:0 . Było to wymęczone zwycięstwo. Bramka padła na 2 minuty przed gwizdkiem ogłaszającym koniec meczu.

Tak więc obie drużyny mają inne priorytety, Dla zespołu z Lester najbliższe kolejki mogą okazać się kluczowe. Drużyna będzie szukała cennych punktów, a najłatwiej punkty zdobywa się przed własną publicznością. Natomiast Aston Villa będzie szukała formy z początku sezonu.

Przewidywane sklady leicester-aston villa

Typ według bukmacherskie1x2 Leicester 1 – 0 Aston Villa