Bardzo dobrym sportem pod względem  prędkości oraz mocy uderzeniowej ręki jest tenis, który jest sportem raczej ludzi bogatych ponieważ to oni najczęściej chodzą na mecze tenisa. Jest to sport, w którym gra dwóch zawodników, którzy przebijają specjalnymi rakietami piłkę przez siatkę. Sport ten jest bardzo popularny w krajach zachodnich, gdzie poziom życia przeciętnych ludzi jest wyższy przez co mogą oni sobie pozwolić nierzadko na bardzo drogie bilety na takie mecze. Jednym z bardzo popularnych zawodników w tej dyscyplinie jest Roger Federer, który jest od paru lat w czołówce zawodników światowych i jest chyba najlepszym zawodnikiem na świecie. Jest to człowiek, który swój sukces zdobył poprzez bardzo ciężką pracę nad sobą i swoją techniką. Jest on również człowiekiem, który jest uwielbiany i ma bardzo wielu wielbicieli na całym świecie.

Jest on rekordzistą pod względem turniejów Wielkiego Szlema ponieważ startował w 22 z nich, jak również pod względem liczby finałów w których uczestniczył ponieważ było ich aż szesnaście. Jako junior zdobył on już w roku 1998 mistrzostwo turnieju wielkoszlemowego przez co stał się bardzo popularny w kręgach obracających się blisko tenisowych sław.  W tamtych latach może się on poszczycić również finałem US Open, który rozegrał. W bardzo młodym wielu zaczął on zdobywać bardzo duże nagrody przez co wiele ludzi od dawna już go uwielbia. Oczywiście nie został na laurach i bardzo starał się zdobywać nowe nagrody przez co 2004-2007 po prostu zdominował tenis światowy ponieważ nie można było go pokonać. Był najlepszy w tym co robi i wygrywał prawie wszystkie spotkania jakie zaczynał.

Oczywiście wiele z tych spotkań było rozegranych ze słabymi zawodnikami, lecz były i takie, których zawodnicy byli bardzo silni. Człowiek ten jest fenomenem w dziedzinie tenisa i jak na razie nie znalazł się nikt inny, kto zdobyłby tyle nagród co on. Jest to naprawdę bardzo trudne do wykonania i wielu już starało się to zrobić, lecz tylko jemu się to naprawdę udało.