Leicester City ogłosił listę zawodników, których zatrzyma w składzie na kolejny sezon 2014/2015, kiedy to Lisy będą występowały w Premier League. Wiadomo już, że z klubem pożegnają się Sean St Ledger i Zak Whitbread, którzy w czerwcu przestaną być zawodnikami Leicesteru. Neil Danns znalazł się na liście transferowej i jest w trakcie dogadywania kontraktu z Boltonem. George Taft również będzie musiał zmienić klub, gdyż nie znalazł się w planach klubu na następny sezon. Leicester City zaproponował kontrakty zawodnikom takim jak: Kasper Schmeichel, David Nugent, Marcin Wasilewski, Lloyd Dyer i Tom Hopper. Z klubem nowy kontrakt podpisał już Gary Taylor-Fletcher, jego nowy kontrakt będzie obowiązywał do czerwca 2015 roku.

Również ofertę kontraktu otrzymali inni zawodnicy tacy jak: Kieran Kennedy, Ryan Watson, Adam Dawson, Jak McCourt, Marcel Barrington, Jacob Blyth, Michael Cain, Harry Panayiotou, James Pearson, Alie Sesay, Adam Smith.

Z klubem pożegnały się trzy osoby ze sztabu szkoleniowego dotyczącego rozwoju młodzieży, są nimi Jamie Anton, Ben Frempah i Robert Paratore