W drugim spotkaniu tego sezonu Leicester City uległ Chelsea Londyn 2:0, jednak Lisy pokazały swoją siłę, zmuszając Chelsea do dużego wysiłku. Mimo iż to Chelsea była pewniakiem pierwsza połowa tego nie pokazała, Leicester City bardzo dobrze się bronił, w 33 minucie Mahrez mógł nawet wyprowadzić Lisy na prowadzenie, jednak zabrakło trochę szczęścia.

W 55 minucie Nugent znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak bramkarz Chelsea znakomicie wybronił strzał. Te niewykorzystane akcje się zemściły, w 62 minucie w polu karnym Ivanovic dograł do Costy a ten bez problemu pokonał Schmeichel. Ten gol wprowadził lekkie zamieszanie wśród Lisów co w 77 minucie wykorzystał Hazard, który po indywidualnej akcji zbiegł w pole karne mijając obrońców przeciwnika i strzałem w róg bramki pokonał Schmeichela.

Po meczu Schmeichel powiedział, że jego drużyna pokazała siłę, nie była drużyną którą można bez problemu pokonać, zagraliśmy z silną Chelsea, który w pierwszej połowie miała duże problemy ze stwarzaniem akcji podbramkowych. Niestety w drugiej połowie popełniliśmy kilka błędów co skończyło się utratą dwóch goli.

To dopiero drugi mecz sezonu, przed tygodniem, po równie dobrym pojedynku Lisy zremisowały z Evertonem 2:2, a już w przyszłą niedzielę na własnym obiekcie zmierzymy się z Arsenalem Londyn.

Chelsea Londyn – Leicester City 2:0