Byłe gwiazdy Leicesteru City zagrają towarzyskie spotkany aby zebrać pieniądze na cele charytatywne. W najbliższy weekend spotkają się byłe gwiazdy Leicesteru, dziennikarze oraz studenci De Montfort University. Turniej zostanie rozegrany 13 kwietnia na Hinckley United’s stadium. Drużynę Legend Leicesteru przygotowują Muzzy Izzet, Steve Walsh oraz Julian Joachim. W składzie gwiazd nie powinna również zabraknąć również gwiazdy jaką był Gerry Taggar, sam Gerry powiedział: cieszy mnie to spotkanie, karierę zakończyłem w 2006 roku i takie spotkanie z bliskimi znajomymi to bardzo fajna sprawa. Drugą stroną medalu jest fakt, że możemy zbierać pieniądze na szczytne cele.

Muzzy cieszy się, że wraz innymi będzie zbierał na chore dzieci, dzięki czemu te osoby wraz z rodzinami będą mogły żyć nieco lepiej. Wejściówki na towarzyskie spotkanie będzie kosztowało 2 funty, a każda osoba bardzo chętnie jest widziana na tym charytatywnym turnieju.

Kilka słów o gwiazdach:
Izzet zagrał w barwach Leicesteru 260 spotkań przez ośmioletnią karierę, Steve Walsh barw Leicesteru bronił przez 14 lat, w przeciągu tego okresu rozegrał 369 spotkań. Julian Joachim rozpoczynał karierę w Leicester i spędził tutaj 4 lata, w przeciągu tego okresu zagrał 99 spotkań. Gerry Taggar w latach 1998-2004 rozegrał dla Leicesteru 117 spotkań.